Відгуки курсантів

Отзыв от Ольга Настасієнко,
Я в захваті! Це реальна новинка в системі освіти! Ціна за уроки з онлайн-репетитором мізерна, а результати блискучі. Також немає потреби кудись їхати, витрачати час та гроші. Потрібна тема зі шкільної програми завжди у тебе на екрані. Дякую адміністрації сайту за такий чудовий сервіс. Раджу спробувати кожному.
Ольга Настасієнко,
учениця Херсонького Академічного ліцею при ХДУ
Отзыв от Оксана Лубська,
Сайт просто супер! Заняття Луків Алли Миколаївни з української літератури дуже цікаві, доступні та насичені. Завдяки її методиці я перемогла у 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Посівши перше місце в Україні, я за співбесідою вступила в КНУ ім. Т. Шевченка.
Оксана Лубська,
випускниця КНУ ім. Т. Шевченка
Отзыв от Юлія Мендель,
Чудовий сайт, раджу всім школярам. Тут дають глибокі знання і вчать мислити, формувати власну думку. Викладають матеріал дуже цікаво і зрозуміло. Завдяки сайту «урок – онлайн» в 11 класі я посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді та поступила на факультет англо – української філології в КНУ ім. Т. Шевченка
Юлія Мендель,
випускниця КНУ ім. Т. Шевченка
Отзыв от Данильченко Віталій,
Мені сподобалось те, що вся програма дається поглиблено з великою кількістю додаткового матеріалу. Завдяки сайту я здав тести ЗНО на 196 балів і почував себе на екзамені дуже впевнено, бо всі мої знання були систематизовані та розкладені по поличках.
Данильченко Віталій,
студент КНУ ім. Т. Шевченка
Отзыв от Сергій Данько,
Я живу та навчаюсь в маленькому районному центрі Іванівка, Херсонської області. Знайти тут якісного репетитора для підготовки до ЗНО просто неможливо. Їздити до міста у мене можливості немає. Завдяки вашому сайту я тепер займаюся з першокласними викладачами прямо у себе вдома! Щиро вам дякую!
Сергій Данько,
школяр 10 клас, пгт. Іванівка
Отзыв от Демська Оксана Анатоліївна,
Моя донька перепробувала масу приватних репетиторів, але жоден з них не вчить так, як Луків Алла Миколаївна. ЇЇ уроки цікаві та насичені, сповнені емоцій, прикладів та унікальної інформації. Після її занять у нас блискучий результат по ЗНО – 198 балів. Шановні батьки, відкрийте цей чудовий сайт своїм дітям.
Демська Оксана Анатоліївна,
м. Херсон
Отзыв от Щербина Юлія,
Я склала тести ЗНО з української мови та літератури на 200 балів. Багато я, звичайно, знала сама, але сайт допоміг заповнити деякі прогалини і систематизувати знання. Велике Вам спасибі за це. Я щаслива!
Щербина Юлія,
м. Київ
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК