УРОК-ОНЛАЙН

ЗНО 2015: відеоуроки за поглибленою
шкільною програмою України

Відгуки учнів

Урок-Онлайн - це найкращий сайт для підготовки до ЗНО, який я бачив! Відеоуроки дуже цікаві, матріал засвоюється швидко, результати блискучі...

далі...
alt

Відео презентація

alt

Відгуки

Ольга Настасієнко, учениця Херсонького Академічного ліцею при ХДУ(12.04.2009 - 17:08)

Я в захваті! Це реальна новинка в системі освіти! Ціна за уроки з онлайн-репетитором мізерна, а результати блискучі. Також немає потреби кудись їхати, витрачати час та гроші. Потрібна тема зі шкільної програми завжди у тебе на екрані. Дякую адміністрації сайту за такий чудовий сервіс. Раджу спробувати кожному.

Админістрація

Дякуємо, Ольга, за гарні слова. Будемо дивувати Вас приємними новинками і надалі

Оксана Лубська, випускниця КНУ ім. Т. Шевченка(11.05.2009 - 16:43)

Сайт просто супер! Заняття Луків Алли Миколаївни з української літератури дуже цікаві, доступні та насичені. Завдяки її методиці я перемогла у 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Посівши перше місце в Україні, я за співбесідою вступила в КНУ ім. Т. Шевченка.

Админістрація

Щиро дякуємо! Бажаємо Вам професійного зростання у майбутньому

Юлія Мендель, випускниця КНУ ім. Т. Шевченка(18.07.2009 - 18:08)

Чудовий сайт, раджу всім школярам. Тут дають глибокі знання і вчать мислити, формувати власну думку. Викладають матеріал дуже цікаво і зрозуміло. Завдяки сайту «урок – онлайн» в 11 класі я посіла друге місце на Всеукраїнській олімпіаді та поступила на факультет англо – української філології в КНУ ім. Т. Шевченка

Админістрація

Ми раді, що змогли допомогти

Данильченко Віталій, студент КНУ ім. Т. Шевченка(11.08.2009 - 17:08)

Мені сподобалось те, що вся програма дається поглиблено з великою кількістю додаткового матеріалу. Завдяки сайту я здав тести ЗНО на 196 балів і почував себе на екзамені дуже впевнено, бо всі мої знання були систематизовані та розкладені по поличках.

Админістрація

Так, 196 балів - це гарний результат. Вітаємо Вас

Сергій Данько, школяр 10 клас, пгт. Іванівка(22.03.2010 - 19:19)

Я живу та навчаюсь в маленькому районному центрі Іванівка, Херсонської області. Знайти тут якісного репетитора для підготовки до ЗНО просто неможливо. Їздити до міста у мене можливості немає. Завдяки вашому сайту я тепер займаюся з першокласними викладачами прямо у себе вдома! Щиро вам дякую!

Админістрація

Саме для таких як Ви, Сергій, ми і створювали наш сайт

Демська Оксана Анатоліївна, м. Херсон(14.04.2010 - 11:08)

Моя донька перепробувала масу приватних репетиторів, але жоден з них не вчить так, як Луків Алла Миколаївна. ЇЇ уроки цікаві та насичені, сповнені емоцій, прикладів та унікальної інформації. Після її занять у нас блискучий результат по ЗНО – 198 балів. Шановні батьки, відкрийте цей чудовий сайт своїм дітям. (12.04.2010 - 17:08)

Админістрація

Дякуємо, Оксана Анатоліївна. Для нас дуже важливі Ваші слова

Щербина Юлія, м. Київ(13.05.2010 - 17:08)

Я склала тести ЗНО з української мови та літератури на 200 балів. Багато я, звичайно, знала сама, але сайт допоміг заповнити деякі прогалини і систематизувати знання. Велике Вам спасибі за це. Я щаслива!

Админістрація

Шановна Юлія. Щоб скласти ЗНО на 200 балів, потрібно дуже багато працювати на протязі усього навчання. Ви це робили і ваш результат заслужений!

 

Якщо ви бажаєте залишити свій відгук про наш сайт, будь ласка, висилайте нам його на пошту у розділі Контакти. Також вкажіть ваше ім’я, місце навчання та проживання. Дякуємо.